Studentská párty k výročí Sametové revoluce v Praze

Studentská párty výročí 16. listopadu 1989 proběhla v P.M. Klubu 16.11. a 10% z každé vstupenky získala charitativní organizace Amnesty International. Holky měly extra zvýhodněný vstup a na všechny čekal welcome drink.

[fbphotos id=174362942589273 limit=3 rand=1]

Skoro každý se těšil na velký koncert Red Hot Chilli Peppers revival a tak všichni DJs zůstali trochu stranou zájmu. Kolem jedenácté byl už klub celkem zaplněný a revival kapela začala s Californication.

Kotel pod pódiem během pár minut zhoustl a fronta na bar byla ta tam. Dal jsem si akčního Morgena s kolou a šel kouknout na holky z VŠE a Karlovy University. Z ČVUT dorazilo zdravé jádro, tedy spíš pár atomů z jádra:) Ale i tak na baru určitě vykalili úplně nejvíc…
Mimochodem fotky a pozvánky na studentské párty v Praze najdeš na Facebook stránce Prague Party University.

[fbphotos id=174362942589273 limit=3 ]

Po koncertně nastoupili s DJs s pestrým mixem od RnB po Electro a akce jela  až do prvního metra v půl páté. Bylo fajn poznat nové lidi z ostatních fakult a universit a samozřejmě i trochu přispět na charitu a oslavit výročí Sametové revoluce.

[fbphotos id=174362942589273 limit=15 ]